Zjarr në një vilë dy katëshe, plagosen dy persona

0

Një vilë dy katëshe është përfshirë nga flakët mengjesin e sotëm.Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në rrugën “Vëllezërit Kondi”

Lajmi është bërë i ditur nga policia dhe nga shërbimi zjarrfikës të cilët kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për lokalizimin e zjarrit.

Sipas të dhënave paraprake nga policia mësohet se nga rënia e zjarrit kanë mbetur të plagosur dy persona të cilet janë dërguar menjëherë për mjëkim në spital.

Policia është duke zbuluar shkaqet e rënies së zjarrit.

/ Ariana Saraci /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here