Zjarr në një banesë në Tiranë

0

Mëngjesin e së hënës flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë
Zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe arritën të shuanin zjarrin që fatmirësisht nuk shkaktoi dëme në njerëz, por vetëm dëme të vogla materiale.

Zjarri ka rënë në një apartament në katin e katërt, ku policia bën me dije se shkaqet e rënies së tij janë ende të pa qarta.

/ Sonila Duka /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here