Zbulohen 3 abuzuesit seksual të Florie Peçit

0

Autoritetet austriake, bëjnë me dije se janë duke vijuar hetimet,për të zbuluar online viagra identitetet e personave që abuzuan seksualisht me 23-vjeçaren që mbijetoi në tragjedinë e Himarës.

generic viagra

Abuzimi cialis seksual i saj ndodhi pikërisht në kohën kur vajza ndodhej në viagra heartburn gjendje të rëndë cialis generic online shëndetësore në një spital në Austri.

Sipas familjarëve u mësua se abuzimi seksual i vajzës ndodhi pikërisht në kohën kur ajo ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore në një spital në Austri.

Familjarët e të abuzuarës, i janë drejtuar shpeshherë Prokurorisë së Tiranës, për të mësuar rezultatin e përgjigjeve në lidhje me procesin e hetimeve. Por, e vetmja përgjigje që cialis music ata kanë marrë, është se nuk kanë mundur të gjejnë abuzuesin dhe se hetimet po vazhdojnë.

Ata kërkojnë me ngulm zbardhjen e së vërtetës, për të mësuar se kush është personi që solli në jetë Gladielën. Sipas Prokurorisë, nën hetim janë mjeku i 23-vjeçares, roja dhe pastruesi i spitalit

/Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here