Vlorë,arrestohen dy persona për zjarrëvënie aksidentale

0

 

Policia e Vlorës arreston dy persona për zjarrvënie aksidentale.

Sipas policisë, të arrestuarit janë Safet Kapllani dhe Fatmir Demiraj.

Shtetasit e kanë ndezur zjarrin për të djegur disa mbeturina,por zjarri u përhap duke shkaktuar djegien e 300 rrënjë ullinj.

 

/Rabihana Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here