Vjosa del nga shtrati (FOTO)

0

Reshjet e ditëve të fundit kanë bërë që lumi Vjosa të dalë nga shtrati dhe të përmbytë qindra hektarë tokë bujqësore, dëmtime të urave dhe rrëshqitje të dherave.

Gazetari Alion Sulaj sjell nga vendi i ngjarjes foto të marra orët e fundit.

1

3

4

5

6

7

8

10

11

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here