Vijon përnatë operacioni i çlirimit të hapësirave publike

0

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot në rrjetin social “Twitter” një foto ku tregon se operacioni për çlirimin e trotuareve dhe hapësirave të përbashkëta vijon çdo natë në ndihmë të  qytetarëve që ngrenë zërin.

“Operacioni i çlirimit të trotuareve e hapësirave të përbashkëta vijon përnatë në ndihmë të qytetarëve që ngrenë zërin”, shkruan Kryeministri Rama në profilin e tij.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here