Vdes 18-vjeçari, shkak i mundshëm overdoza

0

Një 18-vjeçar është gjetur i vdekur pranë një pallati në zonën e Alliasit në kryeqytet.

Viktima është zbuluar sot nga forcat e policisë së komisariatit nr. 4 të cialat kanë bërë edhe identifikimin e djalit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se  shkak i vdekjes së të riut me iniciale F.K. mund të jetë bërë përdorimi i lëndëve narkotike dhe kalimi në overdozë.

Policia po vazhdon hetimet, ndërsa trupi i viktimës do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për zbulimin e vërtetë të ngjarjes.

/Romina Qama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here