Tony Blair, do të këshillojë falas qeverisë e re

0

Ish-kryeministri britanik, Tony Blair do të këshillojë qeverinë e re shqiptare falas. Blair do të këshillojë qeverinë tonë sipas vullnetit të tij pa nënshkruar asnjë kontratë ka deklaruar zëdhënësi i tij, Ciran Ward.

Ward shtoi se Tony Blair i ka dërguar urimet më të ngrohta Edi Ramës për fitoren dhe shprehen të lumtur që do të punojnë më qeverinë e re.

Gjithashtu këshilltari i Ramës, Endri Fuga tha se Campbell i ka ndihmuar falas pasi ai beson te e majta.

Campbell pak ditë më parë shkruante në twitter: “Duket si një fitore dërrmuese e Edi Ramës në Shqipëri. Më pëlqejnë fitoret dërrmuese. Ka qenë gjë e mirë që punova me ju djem”.

/Enkeleda Cami/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here