Tmerr në Gaza, snajperi izraelit vret të riun palestinez (VIDEO +18)

0

Krimet e ushtrisë izraelite mbi popullsinë civile palestineze nuk po njohin më asnjë kufi. Rastet që vijnë nga ky rajon i Lindjes së Mesme po tronditin botën.

Në videon më poshtë mund të shihni vullnetarë ndërkombëtarë dhe ekipe shpëtimi që po mundohen të gjejnë persona që akoma janë gjallë nën rrënoja nga bombardimet e fundit të forcave izraelite.

Djali i ri palestinez, porsa gjendet nga ekipet shpëtuese në një gjendje të rëndë për jetën, vritet nga një snajper izraelit.

Kujdes, pamjet janë të rënda!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here