Sherr për gërvishtjen e makinës, vritet një person në Tiranë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet. Një person është vrarë me sende të forta pas një sherri për gërvishtjen e makinës.

Ngjarja ka ndodhur pranë fushës “Ali Demi’’, ku viktimë ka mbetur shtetasi Gëzim Karaj, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital.

Ende nuk dihet autori i vrasjes, ndërkohë policia ka shoqëruar deri më tani si të dyshuar katër persona dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/Elona Tereziu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here