Tirane, një 4 vjeçar bie nga ballkoni i katit të 3-të

0

Tiranë- Një fëmijë 4 vjeç ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i katit të tretë në mëngjesin e sotëm.

Sipas informacionve i mituri është plagosur rëndë dhe është është dërguar menjëherë në spital.

Burime nga policia tregojnë se ngjarja është shënuar në rrugën “Robert Zhvarc” në kryeqytet,  ku fëmija me inicialet A.T ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i katit të tretë të një banese.

Uniformat blu të Tiranës janë duke punuar për zbardhjen e dinamikës së rënies së vogëlushit nga ballkoni.

/Marenglen Kume/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here