Tiranë, makina e ambasadës ruse përplas një këmbësore

0

Një këmbësore aksidentohet në rrugën “ Pashko Vasa” në zonën e ish- Bllokut.

Mësohet se këmbësorja rreth 40 vjeçe  u përplas nga një makinë e ambasadës ruse me targa CD2103A.

Këmbësorja është dërguar në spital dhe po merr ndihmën e shpejtë, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

/Rabihana Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here