Tiranë, katër persona i grabisin me dhunë motorin një të riu

0

Katër persona kanë terrorizuar në mes të Tiranës një djalë të ri, duke ushtruar ndaj tij dhunë për ta plaçkitur.

Autorët e grabitjes arritën me dhunë t’i marrin 28 vjeçarit, me iniciale, G.L, një motor të markës Suzuki V Strom 650 i cili ishte me ngjyrë të zezë dhe me targa greke.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë, në rrugën “Nikolla Tupe”, pranë ish-Bllokut në kryeqytet.

Pas marrjes së motorit me dhunë, i riu ka lajmëruar forcat e policisë, të cilat kanë mbërritur në vendngjarje. Ato thanë se po punohet për të arritur në identifikimin dhe kapjen e tyre të menjëhershme.

/Bekim Bici/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here