Goditje grupeve të grabitësve me armë

0

Gjatë një aksioni që ka ndërmarrë policia e shtetit për goditjen e një grup  grabitësish me armë, ka rezultuar i suksesshëm. Lajmin e ka bërë vetë të ditur burimet afër policisë së shtetit.

Operacioni po zhvillohet në zonën periferike të Tiranës dhe në Kamëz, ku menohet se ka më shumë grupe të tilla.

Në këtë operacion veç uniformave blu të Tiranës, janë duke marrë pjesë edhe njësitë e operacioneve speciale dhe FNSH.

Operacioni është duke vazhduar ndërsa, deri tani janë shoqëruar 4 persona.

/Redjon Shtylla/

  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here