Tigo Silva-Barça, akoma edhe më afër

0

Edhe pse presidenti i PSG-së, Naser Al-Khelaifi, ka thënë se Tiago Silva nuk është në shitje, ende është e pasigurt nëse mbrojtësi brazilian do të luajë edhe sezonin e ardhshëm për klubin francez.

Tiago Silva po joshet shumë nga Barcelona dhe Marka raporton se ai i ka thënë miqve të tij se dëshiron të kalojë këtë verë te Barcelona.

Tashmë besohet se Tito Vilanova ka kontaktuar me agjentin e Tiago Silvas dhe një largim i mundshëm i brazilianit nuk është i pamundur gjatë kësaj vere.

/Ariglon Pali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here