Tifozja e Belgjikës bëhet modele

0

Atëherë kur se pret të vjen, thotë populli. E re, e bukur dhe tifoze e zjarrtë, Kjo është Axelle Despiegelaere, tifoze e Belgjikës e cila tërhoqi vëmendjen falë pamjes së saj.

U nis për në Brazil si një tifoze e thjeshtë dhe u kthye në shtëpi me famë dhe me një kontratë si modele.

Në shumë nga fotografitë ajo shfaqet duke bërë tifozllëk për skuadrën e zemrës. Një surprizë nga kompania e produkteve kozmetike l’Oreal, ku ka zgjedhur pikërisht Axelle për të qënë imazhi i saj.

Edhe pse u mërzit sepse skuadra e zemrës, Belgjika humbi, ajo tashmë ka një arsye tjetër për të qënë e lumtur.

/ Izabela Zavalani /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here