Tello vazhdon kontratën me Barcelonën

0

Gjatë kësaj jave pritet që Kristian Tello të nënshkruajë kontratë të re me Barcelonën.

Sipas mediave vendase raportohet se 22-vjeçari Tello do të lidhë një kontratë deri në vitin 2018 me klubin katalanas.

Kontrata e re e Tellos pritet të jetë rreth 25 milionë euro dhe do të shërbejë si klauzolë për të gjitha ato klube që do të jenë të interesuara për 22-vjeçarin spanjoll.

/Bekim Bici/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here