Telefona, thika dhe verë në qelinë e Alket Rizait

0

Policia greke pas një kontrolli rutinë në qelinë e Alket Rizait në burgun e Dhomokos, bëri të mundur gjetjen e 5 thikave të improvizuara, 2 telefona celularë, 6 karta SIM dhe 12 shishe verë.

Forcat e rendit në shtetin helen kanë filluar një kontroll të imtësishëm në këtë burg, duke marrë shkas nga përleshjet e fundit të ndoshura midis 5 shqiptarëve ku mbeti i vdekur njëri prej tyre.

/Osman Stafa/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here