Të dashuruarit më të ri të showBiz-it botëror

0

Aktori i famshëm Brad Pitt, pas divorcit të shumë përfolur me ish bashkëshorten e tij prej shumë vitesh, tashmë  shihet në krahët e dikujt tjetër.

Lajmet nga The Son thanë për publikun  se Brad Pitt është parë nën shoqërinë e aktores bjonde Charlize Theron, ku dhe ka dhënë më shumë detaje rreth njohjes së tyre.

Një shfaqje në Chateau Marmont në West Hollywood, më 12 janar u bë shkaku i takimit të parë mes tyre.

Një burim theksoi dhe disa detaje nga një dëshmitar okular, të cilat i ndau me të gjithë ne: “Ajo po shijonte vodka, ndërsa ai kishte mbërthyer në dorë një ujë mineral.Ata ndanë batuta dhe prekje, teksa në një moment krahu i tij ishte rreth kurrizit të saj. Më pas ia i shkeli syrin. Ata të dy dukeshin me të vërtetë të lumtur”. Gjithashtu thuhet se çifti janë njohur për Krishlindje dhe se kanë kaluar shumë kohë në shtëpinë e Brad Pitt “Loz Feliz” në Los Angelos.

Të pyetur nga DailyMail rreth romancës së tyre, ata nuk e kanë pranuar një lajm të tillë.

 

G.Kurti

charlize-theron1brad-pitt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here