Tuesday, January 25, 2022
Reklamë
Ballina Etiketimet Venezuela

Etiketim: Venezuela

Humbjet e lehta të naftës, mbeshtja e siguruar nga SHBA

Në orët e kësaj pasditeje çmimin i naftës është drejt rënies dhe kjo ka erdhur për shkak të ngadalësimit të kërkesave. Venditet e qeverisë...

Rusia, Turqia dhe Kina kritikojnë ndërhyrjen e ShBA-së në Venezuelë

Mbështetja e fuqive botërore për Nicolas Maduro pasi SHBA-ja deklaron se ai nuk është më president i vendit. Ditën e enjte,Turqia ,Rusia dhe Kina i...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS