E enjte, Shtator 16, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Universitet

Etiketim: Universitet

Univesiteti Bedër, abonim të plotë në JSTOR

Komuniteti i Bedër do të ketë mundësinë e plotë të eksplorimit të një game të gjerë të përmbajtjes studimore përmes kësaj...

Zhvillohet “Bedër Alumni”, çmime për ish të diplomuarit dhe figurat e...

Kolegji Universitar Bedër organizoi për të tretin vit radhazi ceremoninë e ndarjes së çmimeve për të diplomuarit. Në këtë event morën pjesë...

“Ciklopi” romani fitues i panairit Tirana 2018, prezantohet në kolegjin Universitar...

Brajan Sukaj shprehet se romani e krijon botën, ai nuk shpjegon. Takimi u hap nga shkrimtari dhe pedagogu Agron Tufa, i cili bëri një panoramë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS