E premte, Qershor 18, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Udinese

Etiketim: udinese

Milan-Udinese, Gattuso: “Ne jemi gjallë, nuk kam problem me Leonardo dhe...

Përpara sfidës së nesërme kundër Udinese, Gennaro Gattuso ka dalë në një konferencë për shtyp ku foli për...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS