E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Te rinjte

Etiketim: te rinjte

PESHKOPIA, DHE TË RINJTË QË VEÇ DUAN TË IKIN

Një ndër plagët historikisht më të rënda të shoqërisë sonë ka qenë kurbeti. Kjo lëvizje e njerëzve, kryesisht burrave, në vende të...

Shtëpia botuese Toena organizon festival letrar për të rinjtë

Shtëpia Botuese “Toena” krijon hapësirën për të rinjtë duke organizuar për herë të parë një festival posaccërisht pët ta. Konkursi nën emërtimin “Pasqyrat e...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS