E premte, Qershor 18, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Rreshjet e shumta

Etiketim: Rreshjet e shumta

Rreshjet e shumta shkaktojnë probleme në rrugët e Kuksit dhe Tropojës

Intesiteti i shirave në të gjithë vendin ka sjellë probleme në disa akse rrugore. Shkarje gurësh e inerte të shumta ka patur në rrugën...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS