E diel, Maj 9, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Probleme

Etiketim: probleme

Infrastruktura në Kamëz, plot probleme dhe mungesa

Ndër rrugët më të vështira për këmbësorët është ajo që të çon në stacionin e Paskuqanit. Aty nuk ka asnjë rrugë kalimi të përcaktuar për njerëzit, ndaj këmbësori duhet të jetë tepër i vëmendshëm

Rreshjet e shumta shkaktojnë probleme në rrugët e Kuksit dhe Tropojës

Intesiteti i shirave në të gjithë vendin ka sjellë probleme në disa akse rrugore. Shkarje gurësh e inerte të shumta ka patur në rrugën...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS