E enjte, Shtator 16, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet POLICI

Etiketim: POLICI

Prokuroria kërkon 18 vite burg për Balilin, zbardhet mesazhi që e...

Prokuria e Krimeve të Rënda kërkoi 18 vite burg për Klement Balilin në bazë të katër akuzave të ngritura ndaj tij. Sekuestrimi...

Policia thirrje protestuesve e organizatorëve “Ruani qetësinë”

Sot që në nisje të protestës ka pasur përplasje të shumta mes protestuesve dhe policisë .

Kosova përforcime policore në kufi më Maqedoninë

Forca të njësisë special të Kosovës, ROSU janë ndisur mesnatën e së djelës në pikën kufitare mes Kososvës dhe Maqedonisë. Përforcimet e trupave policore...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS