E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Peshkopi

Etiketim: Peshkopi

PESHKOPIA, DHE TË RINJTË QË VEÇ DUAN TË IKIN

Një ndër plagët historikisht më të rënda të shoqërisë sonë ka qenë kurbeti. Kjo lëvizje e njerëzve, kryesisht burrave, në vende të...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS