E enjte, Shtator 16, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Ndron jete

Etiketim: ndron jete

Ndahet nga jeta baritoni Burhan Spahiu

Një nga artistët e skenës shqiptare, Burhan Spahiu,  solist bariton i skenës së Teatrit të Operas dhe Baletit...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS