E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Markzuckerberg

Etiketim: markzuckerberg

Unifikohet WhatsApp-i, Messenger-i dhe Instagram-i

Sipas një raporti të New York Times, gjërat në Facebook dhe shërbimet e lidhura me mesazhe, si Instagram, WhatsApp dhe Messenger, mund...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS