E martë, Maj 18, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Lufte

Etiketim: lufte

“Poezia është në anën e dashurisë” intervistë me Izet Sarajliç, historian,...

Poezia ka qenë pjesë e jetës suaj për një gjysmë shekulli. Si e shihni këtë formë arti sot? Izet Sarajliç: Më...

Kjo botë po del nga binarët, India dhe Pakistani në prag...

Një mosmarveshje ka ndodhur mes dy vendeve, Indis dhe Pakistanit muajin e kaluar, shkak është mosmarrëveshja territoriale mes tyre, konkretisht mbi pronicat...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS