E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Liber

Etiketim: Liber

Panairi i librit në Leipzig, Shqipëria përfaqësohet nga 4 autorë

Letërsia shqipe u prezantua edhe këtë vit në Panairin dhe Festiavin e Librit në Leipzig të Gjeraminsë , i cili u mbajt nga data 23...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS