Tuesday, January 25, 2022
Reklamë
Ballina Etiketimet Kosove

Etiketim: Kosove

Filmi “Zgjoi” nga Kosova renditet në listën e nominimeve për Oscar...

Filmi artistik nga Kosova, “Zgjoi” (Hive) me regji të Blerta Bashollit është futur në listën e ngushtë për nominim për...

Taksa për mallrat serbe, zëdhënësja e BE-së Koçijançiç thirrje Kosovës: Hiqeni...

Bashkimi Evropian prej dy muajsh i kërkon qeverisë së Ramush Haradinaj që të heqë taksës 100% ndaj mallrave serbe dhe të vazhdojë dialogu mes...

Seriali ” O sa mirë” rikthehet të dielën

Seriali i famshëm humoristik në Shqipëri dhe Kosovë ka vendosur të mos e lërë me kaq punën e tyre prej gati 6 vite bashkë. Ai...

Kosova përforcime policore në kufi më Maqedoninë

Forca të njësisë special të Kosovës, ROSU janë ndisur mesnatën e së djelës në pikën kufitare mes Kososvës dhe Maqedonisë. Përforcimet e trupave policore...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS