E diel, Qershor 13, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Konflikt

Etiketim: konflikt

Konflikt mes Erion Veliajt dhe regjisorit të njohur Kastriot...

Regjisori Kastriot Çipi shprehet  se kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, do...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS