E mërkurë, Maj 12, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Kamëz

Etiketim: Kamëz

Infrastruktura në Kamëz, plot probleme dhe mungesa

Ndër rrugët më të vështira për këmbësorët është ajo që të çon në stacionin e Paskuqanit. Aty nuk ka asnjë rrugë kalimi të përcaktuar për njerëzit, ndaj këmbësori duhet të jetë tepër i vëmendshëm
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS