E diel, Qershor 13, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Gattuso

Etiketim: Gattuso

Lëndohen Donnarumma dhe Paquetá , braziliani largohet nga San Siro me...

Milan humbi Donnarumma dhe Paquetá në një goditje për probleme fizike, ish lojtari i  Flamengo la San Siro...

Milan-Udinese, Gattuso: “Ne jemi gjallë, nuk kam problem me Leonardo dhe...

Përpara sfidës së nesërme kundër Udinese, Gennaro Gattuso ka dalë në një konferencë për shtyp ku foli për...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS