E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Diber

Etiketim: diber

Kosova: “me ndarje dhe nënndarje gjeografike, me ndarje dhe nënndarje...

Nga Tirana në Morinë Nga Tirana në Prishtinë mbërrin shumë më shpejt se në Peshkopi. Nisemi nga Tirana në orën...

PESHKOPIA, DHE TË RINJTË QË VEÇ DUAN TË IKIN

Një ndër plagët historikisht më të rënda të shoqërisë sonë ka qenë kurbeti. Kjo lëvizje e njerëzve, kryesisht burrave, në vende të...

Nisen protestuesit e Dibrës: Do i shkojmë Ramës në Vlorë

Nga Dibra janë nisur mjete të tjera me protestues për në Tiranë. Duke qenë se kryeministri Edi Rama do të jetë sot...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS