E enjte, Shtator 16, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Beder

Etiketim: beder

Univesiteti Bedër, abonim të plotë në JSTOR

Komuniteti i Bedër do të ketë mundësinë e plotë të eksplorimit të një game të gjerë të përmbajtjes studimore përmes kësaj...

Zhvillohet “Bedër Alumni”, çmime për ish të diplomuarit dhe figurat e...

Kolegji Universitar Bedër organizoi për të tretin vit radhazi ceremoninë e ndarjes së çmimeve për të diplomuarit. Në këtë event morën pjesë...

Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në...

Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në Tiranë, Z. Brian Beckmann, zhvilloi një bashkëbisedim me studentët e Departamentit...

Studentë plot kreatitivitet, Kolegji Universitar Bedër organizon “Panairin e Klubeve...

Zyra e Klubeve Studentore në Kolegjin Universitar Bedër organizoi sot “Panairin e Klubeve”, i cili kishte në fokus...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS