E premte, Tetor 15, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet BE

Etiketim: BE

Gjermania vendos të mbaj një buxhet plus për 2021 ndërsa Franca...

Reuters thotë se Komisioni Evropian parashikoi ditën e enjten se Gjermania do të mbaj një buxheti plus të paktën deri në 2021,...

Taksa për mallrat serbe, zëdhënësja e BE-së Koçijançiç thirrje Kosovës: Hiqeni...

Bashkimi Evropian prej dy muajsh i kërkon qeverisë së Ramush Haradinaj që të heqë taksës 100% ndaj mallrave serbe dhe të vazhdojë dialogu mes...

Preç Zogaj, analize situatës politike në vend

Publicisti Preç Zogaj gjatë një interviste për gazetën "Shekulli" ka analizuar situatën politike në vend, sjelljen e partive kundrejt reformës zgjedhore, argumenton votimin e...

BE lëshon tre mesazhe për Shkupin: Shmangni tensionet ndëretnike

Eurofunksioneri për BE, Johannes Hahn dha tri mesazhe për Maqedoni, pas sulmit më të fundit në Kumanovë. Porositë lidhen me shqetësimin për ngjarjet, nevoja...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS