E martë, Maj 18, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Art

Etiketim: art

Aida Hani dikur performuese e skenave, sot zgjedh artin e rrugës

Nga Joana Spaho dhe Arjana Miha E quajtur ndryshe si “Rruga e artistëve”, Pedonalja e Tiranës mbledh...

Gjashtë elementët që mund t’i shërbejnë Ermal Mamaqit për “autokritikë”

Nga Alban Tufa Kritika e kulturës apo e artit në vendin tonë, tash e parë, është një fushë e ve,...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS