E mërkurë, Dhjetor 8, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Apple

Etiketim: apple

Pas dhe në të ardhmen, nga ekrani pa ngjyra, tek ekrani...

Në rutinën tonë ditore kontaktet me ekranet janë të pa shmangëshme, si ekrani i tv nëpër shtëpitë tona, ekranet në makinë, ekranet e kompjuterave...

Mënyra e re e Apple për të fituar para

Apple ka prezantuar risitë e reja për përdoruesit e saj, si Apple Card, Apple Neës, Apple Arcade dhe AppleTv plus. Me sa...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS