E martë, Maj 18, 2021
Reklamë
Ballina Etiketimet Alban tufa

Etiketim: alban tufa

“Në lëvizje”, një bisedë me Olga Tokarczuk

“Në lëvizje”, një bisedë me Olga Tokarczuk Folëm me të, rreth të qenit shkrimtare e Evropës Qendrore, situatën aktuale politike...

Riçard Kapushçinski, tjetri, terrori dhe territori – Alban Tufa

Riçard Kapushçinski, tjetri, terrori dhe territori – Alban Tufa Ngjarjet në Zenladnën e Re, ku u vranë rreth 50 persona...

“Poezia është në anën e dashurisë” intervistë me Izet Sarajliç, historian,...

Poezia ka qenë pjesë e jetës suaj për një gjysmë shekulli. Si e shihni këtë formë arti sot? Izet Sarajliç: Më...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS