Silva i hapë rrugën Barçës

0

Tiago Silva duket i ka hapur rrugën një transferimi të mundshëm të tij në Barcelonë pasi ka thënë se çdo lojtare e ka ëndërr të luajë në Kamp Nou, “Çdo lojtar ëndërron të luajë për Barcelonën. Gjithmonë ishte ëndrra e ime të luaj për një klub të madh në Evropë. Megjithatë, unë jam i lumtur te PSG për momentin”.

“U kam thënë agjentëve të mos më përcjellin asnjë interesim derisa nuk ka diçka konkrete. Kjo vetëm më shqetëson mua, veçanërisht gjatë sezonit të ligës”.

“Kishte shumë fjalë dhe spekulime për një transferim te Barcelona vitin e kaluar dhe kjo ka vazhduar edhe tani. Megjithatë, asgjë nuk ka ndodhur dhe unë jam i qetë për të gjitha spekulimet”, ka thënë braziliani për Globo Esporte.

/Ariglon Pali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here