Shnajder: Jam i lumtur për dështimin e Interit

0

Uesli Shnajder në një deklaratë publike është “shfryrë” kundër Interit, duke u shprehur i lumtur që skuadra përfundoi në vendin e nëntë. Mesfushori, i cili me skuadrën e Interit bëri historinë duke fituar tripletë në vitin 2010, është “zbrazur” në intervistën e tij për gazetën holandeze “Telegraf”.

“Nëse unë nuk do të kisha personalitetin që kam aktualisht, pas një eksperience të tillë nuk do të arrija te që luaja. Aty te Interi e provuan në të gjitha mënyrat të më bënin copash. Mua më vjen keq për tifozët dhe lojtarët, por për të tjerët nuk më ka ardhur aspak keq”, është shprehur Uesli Shnajder.

/Klajdi Lleshi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here