Sherr më thika në Korçë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korcës ku dy të rinj janë zënë më thika. Motivi i shërrit mësohet së është bërë e dashur e njërit prëj të rinjve.  Ervis Sinani ka qëlluar me thikë mbi rivalin e tij Ilir Rushi dhe mbi Kamela Çardhakun, që pretendonte se e kishte të dashur.

Sherri nisi kur vajza kishte dalë për të shëtitur së bashku më Rushin dhe në moment aty është shfaqur Sinani dhe i ka kërkuar vajzës të hipë në makinë me të, pas kësaj ka nisur sherri, i cili ka degjeneruar deri në përdorimin e dhunës.

Policia ka nisur hetimet dhe arrestimin e autorit.

/Jonida Halili/

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here