Serbët e parashikuan dhunën

0

Sipas një sondazhi të portalit  serb Blic, tifozët ishin të bindur se në ndeshjen Serbi-Shqipëri do të kishte dhunë në stadium.

Ndeshja e shumë pritur ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë është ndërprerë në minutën e 42-të, pasi e ekipit kuqezi u sulmuan nga tifozët serb dhe organet e sigurimit serbe.

Por, dhuna në stadium ishte paralajmëruar para ndeshjes. Sipas një sondazhi të bërë nga portali serb Blic, tifozët ishin të bindur se në këtë ndeshje do të kishte dhunë në stadium.

56.8 përqind e serbëve kanë besuar se do të ketë dhunë në stadium, derisa 43.1 përqind besonin se ndeshja do të ketë rrjedh normal.

/Arjola Hajdini/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here