Sekreti i lojtarëve gjermanë, partneret

0

Pas fitores së shumë pritur, lojtarët gjermanë festuar triumfin e Kupës së Botës. Përveç mijëra fansave, atje ndodheshin edhe fanset më të “çmendura” pas tyre.

Dhe bëhet pikërisht fjalë për partneret, të cilat zbritën në fushën e stadiumit Maracana të Brazilit për të ndarë emocionet me ta.

Bukuroshet kanë përqafuar lojtarët më me fat të këtij Botërori, duke qënë krenare për fitoren e madhe të partnerëve të tyre.

/Izabela Zavalani/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here