Sarandë/ Gjendet i rrahur dhe në gjendje kome

0

Policia e Sarandës ka gjetur mëngjesin e sotëm një 35-vjeçar në gjendje të rëndë shëndetësore.

Burri i cili u gjet në një nga rrugët e kryeqytetit ndodhet në gjendje kome dhe po transportohet drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë.

Nga hetimet e policisë bëhet e ditur se shkak për gjendjen e qytetarit është bërë dhuna fizike. Nga vezhgimet e bëra rezulton se burri, ende i paidentifikuar, është goditur me sende të rëenda në kokë. Si pasojë ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në gjendje kome.

/Romina Qama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here