Rusi, kapet macja me kontrabandë

0

Policët rusë kanë ”arrestuar” një mace në një burg në Republikën Komi.

Macja është kapur më 31 maj me kontrabandë të ngjitur në trup. Macja u deklarua se është përpjekur të dërgojë dy telefona celularë dhe karikuesit e tyre.

Kjo është hera e parë në historinë e burgut që një macë kapet me mjete kontrabandë.

/Jola Llozhi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here