Robben: Nuk iki tek Manchester United

0

Pavarësisht joshjes nga ana e menaxherit të Manchester Unitedit, Luis Van Gaal-it, mesfushori i Bayern Munich, Arjen Robben ka hedhur poshtë mundësinë për të kaluar tek “Djajtë e Kuq’.

Reprezentuesi holandez ka thënë se ka marrëdhënie shumë të mira me tekniku holandez, por ai thotë se nuk është në opsion kalimi në United.

“Unë kam marrëdhënie të veçantë më të. Është i rëndësishëm në karrierën time, por kalimi në Manchester United nuk është në opsion”, ka thënë Robben.

Ai ka shtuar se ndjehet mjaft mirë tek gjiganti gjerman Bayern dhe dëshiron që karrierën ta vazhdojë tek “Bavarezët”.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here