Remi në fokusin e Interit

0

Loik Remi, sulmuesi francez i Kuins Park Rejnxhërs, mund të luajë në Serinë A sezonin e ardhshëm.

Sipas ekspertit të merkatos italiane të “Sky”, Xhanluka di Marcios, Interi dhe Napoli po e ndjekin me shumë vëmendje 26-vjeçarin francez, i cili aktualisht është edhe në fokusin e Arsenalit dhe të Liverpulit. Remi ka një klauzolë të fiksuar deri në 6 milionë stërlina.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here